Рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки під час обігріву осель

Дата: 08.12.2022 12:28

Зниження температури повітря спонукає громадян використовувати прилади опалення для обігріву своїх помешкань, як наслідок на Чернігівщині збільшилась кількість пожеж через використання пічного опалення та електричних приладів. На жаль, пожежі знищують не тільки будинки, майно громадян, але призводять до травмування й загибелі людей.

Тільки з початку листопада на Борзнянщині внаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення загинуло дві особи.

Тому рятувальники нагадують громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час обігріву помешкань та заборону використання саморобних електричних приладів, перевантаження електромережі тощо. Також забороняється розпалювати печі легкозаймистими рідинами, залишати відчиненими дверцята топкового отвору та зберігати поруч із опалювальними печами дрова й інші спалимі речі.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області