Відбулося засідання виконкому

Дата: 13.12.2022 17:53

Сьогодні, 13 грудня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно з порядком денним присутні розглянули 12 питань:

1. Про встановлення КП «Борзна-Комунальник» тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для населення приватного сектору.
  2. Про затвердження калькуляції на знешкодження твердих побутових відходів, вивезених власним транспортом населення, спецтранспортом іншими підприємствами і організаціями.
  3. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Кинашівка, вулиця Ранкова.
  4. Про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану на території Борзнянської територіальної громади.
  5. Про затвердження акту обстеження безхазяйного нерухомого майна.
  6. Про внесення змін до складу постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна від умерлої спадщини на території Борзнянської територіальної громади.
  7. Про схвалення проекту Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Борзнажитлосервіс» на 2023 рік.
  8. Про видалення зелених насаджень.
  9. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20221128-01095 з оренди нерухомого майна.
  10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Оленівка, вулиця Квашівка.
  11. Про продовження строку перебування малолітніх ХХХХХХХХ та ХХХХХХХХ в патронатній сім’ї ХХХХХХХХ.
  12. Про надання матеріальної допомоги на поховання.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.