Відбулося засідання бюджетної комісії міської ради

Дата: 16.12.2022 15:28

У ході підготовки до пленарного засідання 24 сесії 8 скликання Борзнянської міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту.

Депутати опрацювали 17 питань, а саме:

1. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради на 2023 рік.
  2. Про затвердження Програми проведення профілактичних заходів боротьби з епізоотіями на 2023 рік.
  3. Про затвердження Програми забезпечення проведення мобілізаційних заходів, приписки до призовної дільниці, призову на військову службу, заходів з охорони та оборони району відповідальності у 2023 році.
  4. Про затвердження Програми надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі особам, які потребують сторонньої допомоги на 2023 рік.
  5. Про затвердження Програми розвитку цивільного захисту Борзнянської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  6. Про затвердження Програми фінансової підтримки діяльності 24 ДПРЧ (м. Борзна) 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік.
  7. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Борзнажитлосервіс» на 2023 рік.
  8. Про затвердження звіту про виконання бюджету Борзнянської міської територіальної громади за 9 місяців 2022 року.
  9. Про внесення змін і доповнень до рішення шістнадцятої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 25540000000)» від 15 грудня 2021 року № 15-16/8.
  10. Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 2554000000).
  11. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Борзна-Комунальник» та затвердження його в новій редакції.
  12. Про безоплатну передачу комунального майна Борзнянської міської ради Чернігівської області.
  13. Про надання згоди на прийняття станції супутникового зв’язку STARLINK V 3.
  14. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Борзнянської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області медичного обладнання.
  15. Про надання згоди на списання медичної апаратури.
  16. Про повернення автотранспортних засобів з оперативного управління відділу освіти Борзнянської міської ради.
  17. Про призначення розпорядника коштів.

Всі проєкти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії міської ради.