Разом на захисті інтересів дітей

Дата: 23.12.2022 11:14

Служба у справах дітей Борзнянської міської ради у своїй роботі постійно взаємодіє та забезпечує тісну співпрацю з правоохоронними органами. Так, 22 грудня був проведений спільний рейд працівників служби у справах дітей та старшого інспектора з ювенальної превенції Ніжинського районного відділу поліції Оленою Беглецовою. Були відвідані сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, в місті Борзна, селах Ядути, Оленівка, Кинашівка. З батьками були проведені профілактичні бесіди щодо утримання, виховання, навчання дітей, забезпечення належних побутових умов проживання, було акцентовано увагу на необхідності своєчасного звернення до лікарів у разі захворювання дітей. Батькам підлітків було наголошено на необхідності здійснення контролю за дозвіллям своїх дітей, проведенні з ними систематичних бесід та роз’яснень щодо недопущення протиправної поведінки, ранніх статевих стосунків, вживання алкогольних та наркотичних речовин тощо.

Старшим інспектором з ювенальної превенції було складено 3 адміністративні протоколи за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за ухиляння батьків від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей.

За інформацією служби у справах дітей Борзнянської міської ради