Диво починається з тебе

Дата: 23.12.2022 11:25

Рік, що минає, став для всіх нас дуже важким випробуванням. Особливо страждають через негаразди, спричинені війною, наші діти, які в силу свого віку є більш вразливими та незахищеними. В таких умовах дуже важливо надавати підтримку тим дітям, батьки яких через складні життєві обставини не в змозі в повній мірі забезпечити їхні потреби та бажання. Тому за ініціативою ювенальної превенції Головного управління поліції в Чернігівській області протягом грудня в навчальних закладах області проходила благодійна акція «Диво починається з тебе». Мета акції – допомогти дітям, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, відчути справжнє передноворічне диво.

Не залишились осторонь даної акції і школярі Борзнянської громади. Так, 22 грудня учні гімназії імені П. Куліша та Ядутинської ЗОШ І-ІІІ ст. передали старшому інспектору з ювенальної превенції Ніжинського районного відділу поліції Олені Беглецовій та начальнику служби у справах дітей Борзнянської міської ради Тетяні Полях солодощі, які вони зібрали в ході акції. Всі смаколики будуть роздані дітям, які потребують особливої уваги та підтримки в цей нелегкий для всіх час. Ми щиро віримо, що та любов і тепло, яке вклали діти, батьки та вчителі у святкові сюрпризи, неодмінно торкнуться сердець дітей та створять для них маленьке диво.

За інформацією служби у справах дітей Борзнянської міської ради