Мобільна бригада працювала в Малозагорівському та Прачівському старостинських округах та с. Кинашівка

Дата: 05.01.2023 16:26

4 та 5 січня працівниками Центру надання соціальних послуг та служби у справах дітей Борзнянської міської ради було відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, на території Малозагорівського та Прачівського старостинського округів та с. Кинашівка.

З батьками проведена профілактична робота щодо забезпечення належних умов проживання дітей, надавалась консультативна допомога стосовно належного виховання дітей, створення відповідних санітарно-гігієнічних умов проживання та здійснення нагляду за навчанням дітей, профілактики домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми. Батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання обов’язків по вихованню дітей. За результатами перевірки складено акти обстеження умов проживання.

Також в ході відвідування сімей діти отримали солодощі, зібрані учнями навчальних закладів громади в рамках благодійної акції «Диво починається з тебе».

За інформацією служби у справах дітей