Оренда нежитлового приміщення у Чернігові

Дата: 09.01.2023 10:34

12 січня 2023 року Фонд державного майна України запрошує взяти участь в онлайн-аукціоні з передачі в оренду нежитлового приміщення площею 27,2 м² на другому поверсі адмінбудівлі, що обліковується на балансі Головного управління статистики у Чернігівський області».

Локація – Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Гонча, 37.
Стартова орендна плата – 27,2 грн.
Дата аукціону – 12 січня 2023 року.
Прийом пропозицій – до 11 січня 2023 року.
Строк оренди – на період воєнного стану та 1 рік після його припинення чи скасування.

Цільове призначення – майно може бути використано за будь-яким цільовим призначенням, крім таких груп цільових призначень:
– заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
– заклади харчування, їдальні, буфети, кафе, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи. Торговельні об’єкти, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи;
– нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе;
– ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини;
– стоянки автомобілів. Розміщення транспортних підприємств з перевезення пасажирів і вантажів. Станції технічного обслуговування автомобілів.

Детально: https://prozorro.sale/?item_region=14%E2%80%9317&edrpou=43173325&stream=legitimatePropertyLease.

За додатковою інформацією звертайтесь до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області РВ ФДМУ Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 43, каб. 411, 413, тел. (0462) 77-44-95, час роботи з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.00, в п’ятницю з 8.00 до 15.45, окрім вихідних.