Борзнянська громада отримала гуманітарну допомогу від німецьких волонтерських організацій

Дата: 23.01.2023 13:29

За клопотанням міського голови Лариси Осадчук німецька волонтерська організація надала чергову гуманітарну допомогу, яка була передана для КНП «Борзнянська міська лікарня». Завдяки благодійникам медичний заклад отримав: гінекологічне крісло, антисептичні засоби, медичні маски, шприци та інші важливі засоби, які щодня використовуються працівниками лікарні у великій кількості.

Також волонтери передали значну кількість дитячого одягу для «Центру надання соціальних послуг», який буде наданий для дітей з багатодітних сімей, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей з особливими потребами та дітей, які виховуються в неповних сім’ях.

Висловлюємо щиру вдячність представникам німецької волонтерської організації за підтримку та допомогу у складний для країни час. Також дякуємо волонтеру Сергію Пилипенку за постійну допомогу та своєчасну доставку важливих вантажів.

У час випробувань важливо об’єднуватися та допомагати один одному, адже разом ми сильні та непереможні!