27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Дата: 27.01.2023 08:19

27 січня разом зі всією світовою спільнотою ми вшановуємо пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя. Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ‒ це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості, який завжди нагадуватиме про страшні наслідки одержимої ідеології, яку сповідували прихильники фашизму.

Сьогодні, майже кожного дня у нашій країні на деокупованих територіях знаходяться нові масові поховання, катівні, а ще: страшні розповіді очевидців, інформація про діяльність фільтраційних таборів ворога – усе це не розділ у книжці історії, це реальність українців у ХХІ столітті.

Ми вшановуємо пам’ять жертв Голокосту, пам’ятаємо про них, та сьогодні весь світ має почути нас, живих свідків нового фашизму, визнати, що для боротьби з ним ми маємо об’єднатися, адже злочини проти людства повинні бути зупинені силою та зброєю!