Відбулося засідання виконкому

Дата: 27.01.2023 16:30

Сьогодні, 27 січня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 15 питань:

1. Про затвердження переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, яких засуджено до кримінального покарання у виді громадських робіт.
  2. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт для осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт.
  3. Про затвердження переліку об’єктів та видів безоплатних суспільно корисних робіт для осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт.
  4. Про схвалення проекту Програми профілактики правопорушень на території Борзнянської територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про схвалення проекту Програми соціальної підтримки ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які брали участь у захисті Батьківщини та вшанування пам’яті загиблих захисників України на 2023-2025 роки.
  6. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в м. Борзна, вулиця Лещенка.
  7. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Оленівка, вулиця В. Білозерського.
  8. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Кинашівка, вулиця Кочубея.
  9. Про організацію суспільно-корисних робіт в умовах воєнного стану на території Борзнянської територіальної громади.
  10. Про передачу документів на архівне зберігання.
  11. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.
  12. Про відмову у наданні дозволу на реалізацію арештованого та описаного майна боржника ХХХХХХХХХ.
  13. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  14. Про передачу в оренду комунального майна Борзнянської територіальної громади без проведення аукціону.
  15. Про видалення зелених насаджень.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.