Народний депутат України Анатолій Гунько передав автомобіль на потреби військових

Дата: 29.01.2023 14:08

Сьогодні, 29 січня, Борзнянську громаду відвідав народний депутат України Анатолій Гунько.

Анатолій Григорович подарував військовий автомобіль нашому земляку, який з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Батьківщину у найгарячіших напрямках фронту, Вадиму Петровичу Сіталу. Даний транспортний засіб буде передано для потреб військових 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

Борзнянська міська рада в особі міського голови Лариси Осадчук висловлює щиру вдячність народному депутату України Анатолію Гуньку за допомогу та підтримку наших воїнів-земляків. Впевнені, що автомобіль, який є таким необхідним та важливим засобом пересування на фронті, допоможе швидко виконувати всі поставлені завдання військових десантників.

Разом ми сильні. Віримо, що Перемога близько!