Генератори для закладів освіти

Дата: 08.02.2023 14:38

За сприяння міського голови Лариси Осадчук заклад дошкільної освіти № 2 «Теремок» Борзнянської міської ради отримав 2 генератори потужністю 2,2 кВт від Громадської організації «Ротаріклуб «Київ».

Генератори передані дитячому садочку для використання в умовах дефіциту електроенергії для забезпечення безперебійної організації виховного процесу під час дії воєнного стану, а саме у випадках відключення будівлізакладу освіти від електроенергії.

Також, завдяки співпраці відділу освіти з Благодійним фондом savED, одним із напрямків якого є закупівля обладнання необхідного для забезпечення життєдіяльності закладів освіти, Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст.ім. Христини Алчевської отримала генератор потужністю 6,5 кВт для освітлення протирадіаційного укриття.

Для нашої громади, а особливо для закладів освіти, зараз важлива будь-яка підтримка. Адже діти повинні отримувати якісну освіту, попри всі труднощі.