16 лютого – День єднання

Дата: 16.02.2023 08:37

Минулого року Указом Президента України ми почали відзначати День єднання, головною метою якого було об’єднання українського суспільства перед загрозою російського вторгнення. Єдність зміцнює кожного українця та нашу державу, змінює негативні тенденції нашої багатовікової історії. Вже рік у нашій країні триває війна і тільки завдяки єдності та підтримці один одного ми витримали всі випробування. Українська нація стає міцнішою з кожним днем, з кожним боєм, з кожною втратою, з кожною маленькою перемогою. Що сильніша єдність, то більшою й швидшою буде наша велика перемога.

Ми впевнені, що всі разом вистоїмо у нашій боротьбі за свободу та незалежність, та єдиним народом, єдиною неподільною державою відсвяткуємо Перемогу, адже українці – незламна та непереможна нація.

Разом ми сильні! Разом до Перемоги!