20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 08:50

20 лютого ми вшановуємо пам’ять тих, хто під час Революції гідності віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та відстоюючи європейське майбутнє України – Героїв Небесної Сотні.

Їх подвиг – це поворотний момент історії сучасної України. З нього почалася революція нашого суспільства. Ми усвідомили себе єдиною нацією зі спільними цінностями. Ми навчилися відстоювати свою гідність і свободу, навчилися обирати власне майбутнє. Своєю мужністю та незламністю українці довели, що від кожного з нас залежить те, у якій країні ми житимемо, що немає нічого більш дієвого, як єдність та згуртованість народу навколо поставленої мети.

Низький уклін Героям Небесної Сотні за їхню самопожертву та відданість Україні! Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух та віру в краще та мирне майбутнє нашої країни.