Рятувальники провели профілактичну та профорієнтаційну роботу серед дітей

Дата: 13.02.2023 10:16

08 лютого фахівці Ніжинського районного управління Головного управління ДСНС України у Чернігівській області провели для учнів 5-х класів пізнавальний урок з мінної безпеки. За допомогою друкованої продукції від UNICEF Ukraine рятувальники розповіли підростаючому поколінню основні заходи при виявленні вибухонебезпечних і підозрілих предметів, наслідки необережного поводження з ними, а також яку небезпеку для життя й здоров’я людей вони несуть. Не підходь, не чіпай, попередь дорослих і зателефонуй на «101» або «102» – найголовніший меседж до всіх присутніх від фахівців Служби порятунку.
По завершенні заходу дітки отримали тематичні подарунки, з якими можуть самостійно займатися вдома для більш поглибленого вивчення основ безпеки життєдіяльності.

Також зі старшокласниками рятувальники провели профорієнтаційну роботу щодо вступу до вищих навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Надзвичайники розповіли про специфіку своєї роботи та різні напрямки діяльності Служби порятунку, а також довели необхідну інформацію щодо умов вступу до навчальних закладів, напрямків підготовки та спеціальностей.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області