Назавжди в строю

Дата: 20.02.2023 12:56

Борзнянська громада продовжує втрачати своїх Героїв.
16.02.2023 перестало битися серце СТОРОЖЕНКА Олександра Миколайовича, 27.04.1989 р.н.
Олександр народився у с. Кинашівка, виріс у багатодітній родині, де виховувалося 5 дітей: три хлопчики та дві дівчинки. Батьки ростили своїх синів та дочок у любові та піклуванні. Навчався Олександр у Кинашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, далі родина переїхала до с. Забілівщина.
Після закінчення школи Олександр Стороженко вступив до Чернігівського професійно-технічного училища № 16, де здобув професію кухаря.
У 2015 році Олександр не вагаючись пішов в АТО захищати рідну землю, так волею долі обрав шлях військового, підписавши контакт, вступив до лав Збройних Сил України.
Після повномасштабного вторгнення Олександр, який мав бойовий досвід, розумів, що має бути там, де найважче. Сміливий Воїн разом із побратимами тримав фронт у найгарячіших напрямках, у найзапекліших боях, де і віддав своє життя за свою родину, за рідну землю, за Україну.
У Олександра залишилася дружина та двоє дітей, для яких тато буде завжди Небесним Янголом-Охоронцем.

У глибокій скорботі та вдячності схиляємо голови перед подвигом нашого Героя. Висловлюємо щирі співчуття рідним загиблого Воїна, але розуміємо, що ніякі слова скорботи не повернуть сина, брата, чоловіка і люблячого тата.
Наш дорогий хоробрий захисник, ти віддав найдорожче за нас, за Україну!
Спи спокійно, наш Воїне!
Вічна слава та пам’ять Герою!

Про час та місце поховання Захисника, буде повідомлено додатково.