Заходи з увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладах освіти

Дата: 20.02.2023 19:18

Цьогоріч заходи вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у закладах освіти громади пройшли під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни».

Педагогічними працівниками закладів освіти організовані та проведені тематичні заходи просвітницького та виховного змісту з використанням онлайн-засобів, зокрема єдиний виховний захід «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити», бібліотечний урок «Розстріляні мрії», година – реквієм «Гідності хай промінь не згасає», години пам’яті «Небесна Сотня в небо полетіла», години мужності «Не серед нас, та разом з нами. У серцях, у пам’яті, у душах», «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», інформаційні експрес-хвилинки «Герої нашого часу», акція «Янголи пам’яті», відеожурнал «Люди, що змінили хід історії», уроки історії з використанням технології критичного мислення «Правда Майдану. Сучасні герої», перегляд та обговорення фільмів «Зима у вогні», «Майдан».