Дякуємо Збройним Силам України! Разом до Перемоги!

Дата: 23.02.2023 15:51

Наші волонтери щойно повернулися із зони бойових дій.
Борзнянська міська рада в особі міського голови Лариси Осадчук щиро дякує волонтерам Анатолію Однорогу та Віталію Отрошенку за доставку гуманітарного вантажу на Куп’янський напрямок для бійців 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського від благодійників та небайдужих жителів.

Наші мужні захисники отримали:

• від Михайла Голиці обладнання Starlink, пальне, бензопили, мастило, зарядні пристрої, акумулятор, лопати та саперні лопати, цвяхи, сокири, тушу свині та транспорт для доставки всієї допомоги;
  • від директора ТОВ «ПЛИСКИ-АГРО» Валентина Бідного тушу свині;
  • від учасниць вокального жіночого ансамблю «Полісяночка» на чолі з Іриною Труш та Людмилою Курінською із села Носелівка сплетені сітки та «кікімори»
  • від працівників їдальні Борзнянської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Христини Алчевської смачну домашню випічку (пиріжки – 500 шт.);
  • від борзнянців та жителів с. Плиски продукти харчування.

Міська рада також долучилася до передачі і надала консерви, тушонку, макарони, крупу, олію та пральні порошки.

Окремі слова вдячності за постійну організацію та збір всього необхідного для наших військовослужбовців ЗСУ висловлюємо настоятелю релігійної організації «Релігійна громада Парафія Вознесіння Господнього Чернігівської Єпархії Української Православної Церкви (Православна Церква України) села Оленівка Сергію Чепцю.
Також дякуємо за співпрацю Ірині Мисник, жительці с. Високе.