Рятувальники провели профілактичний рейд щодо безпечного перебування на льоду

Дата: 08.03.2023 10:09

З метою профілактики трагічних випадків на водоймах, фахівці Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України в області провели профілактичний рейд щодо безпечного перебування на льоду водойм.

Слід зазначити, що постійні коливання температури повітря суттєво послаблюють міцність льоду, що є дуже небезпечним для життя та здоров’я людей.

Тож, рятувальники під час профілактичних бесід з громадянами, роз’яснили їм правила безпеки при перебуванні на замерзлих водоймах та як вберегтися від провалу під кригу. Крім того, фахівці ДСНС нагадали про необхідність мати з собою засоби порятунку та зв’язку, а також роз’яснили, як діяти у разі провалу під лід та правила надання допомоги постраждалому.

Всі співрозмовники отримали від фахівців ДСНС профілактичні листівки із заходами безпеки.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області