Вшанували пам’ять великого Кобзаря

Дата: 09.03.2023 12:27

Сьогодні, 9 березня, у 209-у річницю від дня народження Тараса Шевченка міський голова Лариса Осадчук спільно з заступниками Тетяною Пирог та Сергієм Коросташовцем, керуючою справами – секретарем виконкому міської ради Альоною Волковицькою, директором КНП «Борзнянська міська лікарня» Анатолієм Михайлюком та директором КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергієм Черновим поклали квіти до пам’ятника видатного поета.

Великий Кобзар завжди був національним символом українського народу, його життя та творчість протягом двох століть продовжують надихати нас на боротьбу за вільну Україну. Він писав твори чорнилами майбутнього, адже його вірші стали пророчими для нашої держави.

Навіть через 209 років слова з його поеми «Сон» знаходять відлуння у сучасній історії України:

«Той мурує, той руйнує,
Той неситим оком
За край світа зазирає,
Чи нема країни, щоб загарбать і з собою
Взять у домовину».

Тарас не тільки знав про агресію споконвічного ворога нашої держави він закликав народ до боротьби, адже вірив, що Україна зможе вистояти та перемогти у битві за свою державність та волю.

З Божою допомогою та любов’ю до Батьківщини наші мужні воїни захистять рідну землю!

Слава Кобзарю! Слава Україні!