В закладах освіти громади відзначили День Державного Гімну України

Дата: 10.03.2023 16:13

10 березня в нашій державі відзначають молоде, але дуже важливе свято – День Державного Гімну України. Це свято було затверджене у 2021 році 7 грудня Кабінетом Міністрів України.

Саме 10 березня 1865 року в польському місті Перемишль вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна». Офіційно його музичну редакцію було прийнято Верховною Радою України 15 січня 1992 року.

Гімн звучить на офіційних урядових заходах, церемоніях, спортивних змаганнях, інших публічних зборах. Під час повномасштабної війни росії проти України, діти, ховаючись у бомбосховищах, часто співали гімн, а захисники і захисниці виконують його на передовій, він щодня лунає з телевізора та радіо, налаштовуючи нас на Перемогу.

Здобувачі освіти Борзнянської громади долучилися до святкування знаменної події, взявши участь у дайджесті «Гімн – серце України». Діти з гордістю та великою пошаною виконували Гімн України, доводячи своїми думками, що Україна є незалежною, сильною, незламною країною!