Про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 13.03.2023 11:36

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю “АВАНГАРД” (СТОВ “АВАНГАРД”, код ЄДРПОУ 03795916, юридична, поштова адреси: 16400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Борзна, вул. Христини Алчевської, буд. 40) заявляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від виробничого устаткування на об’єкті проммайданчика, розташованого за адресою: 16400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Борзна, вул. Пушкіна, буд. 40-Б.

Підприємство СТОВ “АВАНГАРД” не підлягає оцінці впливу на довкілля згідно положень ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”.

Джерелами впливу на стан атмосферне повітря являються виробниче обладнання та котельне устатковання. При роботі виробничого та котельного устаткування на об’єкті підприємства в атмосферне повітря від стаціонарних джерел надходять забруднюючі речовини, перелік та обсяги викидів (т/рік) яких наведені нижче: оксиди азоту (оксид азоту діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту – 0,0158, оксид вуглецю – 0,148, вуглецю діоксид – 7,574, метан – 0,00370, оксид діазоту – 0,00296, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом – 0,0140, сірководень – 0,0000876, сульфатна (сірчана) кислота – 0,00000696, неметанові леткі органічні сполуки (НМЛОС) – 0,0312, залізо та його сполуки – 0,00496, манган та його сполуки – 0,000191, хром та його сполуки – 0,0000001, фтористий водень – 0,0000021 та фтор та його сполуки – 0,000142. Загальна кількість викидів усіх забруднюючих речовин на підприємстві становить 7,7892592885 т/рік.

СТОВ “АВАНГАРД” зобов’язується виконувати норми і правила з охорони навколишнього природного середовища та вимоги екологічної безпеки на всіх етапах виробничої діяльності та експлуатації виробничого устаткування.

Викиди забруднюючих речовин відбуваються в межах допустимих норм. Заходи щодо скорочення викидів не передбачаються. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від підприємства не створюють перевищення рівня граничнодопустимих концентрацій на межі нормативної санітарно-захисної зони та на межі житлової забудови, що підтверджується проведеними розрахунками розсіювання забруднюючих речовин.

Для ознайомлення з більш детальною інформацією про отримання дозволу СТОВ “АВАНГАРД” звертатися за адресою: 16400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Борзна, вул. Пушкіна, буд. 40-Б або 16400, Чернігівська область, Ніжинський район, м. Борзна, вул. Христини Алчевської, буд. 40, тел. +38(04653)2-12-98.

Із зауваженнями або запереченнями щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря СТОВ “АВАНГАРД” звертатися протягом 30 календарних днів з моменту публікації Заяви до Чернігівської обласної державної адміністрації за адресою, 14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, буд. 7.

Адміністрація СТОВ “АВАНГАРД”