Шановні бійці добровольчих батальйонів!

Дата: 14.03.2023 08:15

Дев’ять років тому, коли на нашу землю ступила нога агресора, ви не стали чекати офіційної мобілізації: самоорганізувались у військові загони, формування та батальйони, і пішли на фронт боронити спокій українських громадян. Справжні, мужні і відповідальні люди, які керувались простим життєвим принципом «Якщо не я…то хто?».

Сьогодні ми у війні… У війні жорстокій, злій, яка породжує смерть, знищуючи усе живе навколо. У цей важкий час ми всі об’єдналися, зміцніли та рішуче йдемо вперед: до повного розгрому ворога, деокупації українських земель, до волі, а отже, до нашої ПЕРЕМОГИ!

Дякуємо вам, дорогі воїни, за вашу мужність, сміливість та любов до Батьківщини. Нехай Господь оберігає ваші дорогоцінні життя і поверне кожного захисника до рідного дому живими та здоровими.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, які віддали своє життя за Україну. Вони назавжди залишаться в наших серцях.

Слава Україні! Слава Героям!