Відбулася 25 сесія 8 скликання

Дата: 17.03.2023 16:23

Сьогодні, 17 березня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулася 25 сесія 8 скликання, на якій були присутні 22 депутати.

На порядку денному були наступні питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Борзнянської міської територіальної громади за 2022 рік.
  2. Про внесення змін і доповнень до рішення шістнадцятої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2022 рік (код бюджету 25540000000)» від 15 грудня 2021 року № 15-16/8.
  3. Про затвердження Програми профілактики правопорушень на території Борзнянської територіальної громади на 2023 рік.
  4. Про затвердження Програми соціальної підтримки ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, які брали участь у захисті Батьківщини та вшанування пам’яті загиблих захисників України на 2023-2025 роки.
  5. Про внесення змін в додаток 1 до Програми підвищення обороноздатності та безпеки населених пунктів Борзнянської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2023 рік.
  6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки діяльності 24 ДПРЧ (м. Борзна) 4 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області на 2023 рік.
  7. Про внесення змін і доповнень до рішення двадцять четвертої сесії восьмого скликання Борзнянської міської ради «Про бюджет Борзнянської міської територіальної громади на 2023 рік (код бюджету 2554000000)» від 21 грудня 2022 року № 10-24/8.
  8. Про затвердження розпорядження міського голови, прийнятого в міжсесійний період.
  9. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Борзнянської міської ради та її виконавчого комітету на 2023 рік.
  10. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Борзнянської міської ради, у новій редакції.
  11. Про зміну назви об’єкта нерухомого майна комунальної власності Борзнянської міської ради.
  12. Про надання згоди на прийняття спеціалізованого пожежного автомобіля ГАЗ-66 АЦ-30 цистерна пожежна з балансу ТОВ «Агрікор Холдинг» у комунальну власність Борзнянської міської ради.
  13. Про надання матеріальної допомоги.
  14. Земельні питання.
  15. Про дострокове припинення повноважень депутата Борзнянської міської ради.
  16. Про розгляд депутатського запиту депутата Борзнянської міської ради Носолевської Г. Г.
  17. Про розгляд запиту депутата Білозора В. М.

Розглянувши всі пункти порядку денного, депутати прийняли відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на сайті Борзнянської міської ради.