Борзнянщина втратила героя

Дата: 18.03.2023 23:40

Сумною звісткою розпочався сьогоднішній день: Борзнянщина втратила ще одного земляка. 15 березня під час артилерійського ворожого обстрілу в районі с. Оріхово-Василівка Бахмутського району загинув Олександр Іванович Болобан.

Олександр народився 26.12.1991 року у с. Оленівка, навчався у місцевій школі, брав активну участь у районних олімпіадах, захоплювався спортом, грав у футбол. Був дуже активною та щирою дитиною.
Після здобуття середньої освіти юнак вступив до Чернігівського інституту економіки та управління, обрав напрямок управління та адміністрування, спеціальність менеджмент. Після закінчення цього навчального закладу, одружився та переїхав до Сум, де проживав разом з родиною до повномасштабного вторгнення ворога.
4 листопада 2022 року присягнув на вірність Україні та пішов захищати рідну землю, де виконуючи військовий обов’язок, віддав за Батьківщину найцінніше – своє життя.
У Олександра залишилася дружина та двоє дітей, які запам’ятають тата Героєм та Патріотом своєї країни.

Глибоко сумуємо разом з родиною загиблого Воїна, бажаємо рідним та близьким витримки та сили пережити цю страшну біду.
Жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в материнському серці. Війна забирає не просто найкращих, вона забирає рідних, друзів, тих, з ким ще вчора разом мріяли про перемогу та будували плани на майбутнє.
Але ніхто і ніколи не забере у нас пам’ять. Ми збережемо ім’я кожного Воїна-земляка, який віддав своє життя за наше мирне небо. Всі Герої будуть вічно жити в Небесах і наших серцях.
Слава Україні! Вічна слава Герою!

Дату та час поховання Олександра Болобана буде повідомлено додатково.