Проведений вечірній рейд

Дата: 20.03.2023 11:14

З метою проведення комплексних заходів щодо виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень, виявлення порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами дітям у розважальних та торгівельних закладах громади, профілактично-виховної роботи серед неповнолітніх, працівниками служби у справах дітей, центру надання соціальних послуг, навчальних закладів Борзнянської міської ради спільно з працівниками Національної поліції, зокрема дільничними офіцерами поліції та старшим інспектором ювенальної превенції, 18 березня був проведений профілактичний вечірній рейд по місту.

Під час рейду були відвідані торгівельні заклади та громадські місця відпочинку. Порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами не виявлено. З підлітками та молоддю були проведені профілактичні бесіди щодо наслідків вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, недопущення правопорушень та порушення громадського порядку, ознайомлено з витягами із нормативних актів, які регулюють питання перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час без супроводу батьків у громадських місцях.

За інформацією служби у справах дітей Борзнянської міської ради