Про встановлення обмежень щодо реалізації алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану на території Борзнянської територіальної громади

Дата: 20.03.2023 16:58

Відповідно до розпорядження Борзнянського міського голови Лариси Осадчук від 20 березня 2023 року № 52, на території Борзнянської міської територіальної громади забороняється продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів України, та дезінфекційних засобів), військовослужбовцям Збройних Сил України, особам, які виконують функції із гарантування безпеки та оборони України, а також особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

Реалізацію на території Борзнянської територіальної громади алкогольних напоїв і речовин, вироблених на спиртовій основі, у період дії воєнного стану дозволяється цивільному населенню у закладах торгівлі з 1200 до 1900, у закладах громадського харчування – з 1200 до 2000.