Шановні жителі громади!

Дата: 21.03.2023 17:26

Тіло загиблого Героя Болобана Олександра Івановича прибуде до Борзни в ніч з вівторка 21 березня на середу 22 березня.

Остаточний час прибуття не відомий. На це міська рада вплинути не може. Нас повідомляють за 40 хв. до прибуття, оскільки є військовий протокол при супроводженні загиблих Героїв.

Завтра о 09:00 кортеж з тілом загиблого Олександра Болобана вирушить за маршрутом: міська лікарня – вул. С. Палія – центр – вул. Незалежності – вул. Київська.

Просимо жителів Борзни вшанувати пам’ять Героя і створити живий коридор за вищезазначеним маршрутом.

Жителів с. Оленівка просимо зустріти Героя-земляка о 09:30. Для вшанування Воїна просимо створити живий коридор за маршрутом: хутір Мотронівка – вул. Куліша – вул. Шевченка – вул. Молодіжна – вул. Гайова.

Світла пам’ять Воїну! Вічна слава Герою!