Семінар (навчання) з питань організації харчування в закладах освіти

Дата: 30.03.2023 15:27

Сьогодні, 30 березня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбувся семінар (навчання) з питань організації харчування в закладах освіти.

Ініціаторами та спікерами цього заходу були начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Юрій Павлішен та начальник Ніжинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський.

Участь у семінарі (навчанні) взяли голови територіальних громад, начальники відділів освіти, керівників закладів освіти, медичні працівники та працівники харчоблоків Борзнянської, Височанської, Комарівської, Плисківської територіальних громад.

Спеціалісти відділів Головного управління та Ніжинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області обговорили з присутніми нагальні теми щодо організації харчування, а саме:

• вимоги до організації харчування в закладах освіти;
  • вимоги щодо застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю в критичних точках (НАССР);
  • відбір зразків води, продуктів харчування для проведення лабораторних досліджень, взяття змивів з об’єктів навколишнього середовища;
  • вимоги до утримання та оснащення харчоблоків закладів освіти.