Заходи до річниці визволення Чернігівщини у закладах освіти

Дата: 03.04.2023 17:52

#МістаГероїв Повномасштабне збройне вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року стало логічним продовженням загарбницької війни проти України, яку москва розпочала дев’ять років тому з окупації Криму.

Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого.

Річниця початку визволення українських територій – це свідчення вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу Українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом.

У зв’язку з першою річницею початку визволення українських земель, у закладах освіти Борзнянської міської ради проведено години спілкування, ранкові зустрічі, інформаційні хвилинки, виховні години, уроки мужності, бібліотечні уроки, відеолекторії, історичні калейдоскопи під гаслом «Чернігівщина – край героїв!».