Дата: 20.04.2023 10:28

про оприлюднення ЗАЯВИ про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування «Детального плану території для будівництва полігону твердих побутових відходів на земельній ділянці комунальної власності, яка розташована на території Борзнянської міської ради Ніжинського району Чернігівської області в районі діючого полігону твердих побутових відходів Борзнянської міської ради».

З метою громадського обговорення на офіційному сайті Борзнянської міської ради Ніжинського району Чернігівської області в розділі «Оголошення» за посиланням https://borznyanska-gromada.gov.ua/ – оприлюднено ЗАЯВУ про стратегічну екологічну оцінку до Детального плану території.

Строк громадського обговорення складає 15 днів з дати публікації даного повідомлення.

Зауваження і пропозиції до зазначеної у даному повідомленні ЗАЯВИ по СЕО подаються на голову Борзнянської міської ради Ніжинського району Чернігівської області за адресою: 16400, Чернігівська обл., Ніжинський р-н, м. Борзна, вул. П. Куліша, буд. 104.

Контактна особа – начальник відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку – Івахно Ірина Миколаївна, тел.: (097) 857-31-68, електронна пошта: borzmr_post@cg.gov.ua

Заява