20 квітня у світі відзначають День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2023 14:39

Волонтери під час війни, стали своєрідними янголами-охоронцями для нас українців. З перших днів повномасштабного вторгнення, не зважаючи на небезпеку та активні бойові дії, часто ризикуючи власним життям, волонтери їхали туди, де найважче, де їх чекали люди. Їх посмішка та слова підтримки часто вселяли віру у стомлені та злякані душі. Це був промінчик світла у час мороку.

Зараз волонтерський рух є надзвичайно потужною підтримкою не тільки людей на деокупованих територіях країни, але й для наших військових, які потребують допомоги у приданні військового оснащення для ефективного ведення бою.

Висловлюємо щиру вдячність волонтерам громади та міжнародним благодійним організаціям за підтримку, допомогу та швидку доставку найнеобхідніших речей для жителів громади. Бажаємо вам наснаги на подальші добрі справи, вдячності людей та Божої ласки. Нехай кожен новий день наближає нашу Перемогу та мирне спокійне життя!

Слава Україні!