Проведено спільний рейд

Дата: 21.04.2023 17:00

Сьогодні, 21 квітня, працівниками служби у справах дітей Борзнянської міської ради спільно з старшим інспектором з ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області та дільничним офіцером поліції проведено рейд по сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах. Було обстежено житлово-побутові умови, проведено бесіди щодо належного виховання дітей та покращення умов проживання дітей в цих сім’ях, що проживають на території Миколаївського старостинського округу.

За результатами проведеного рейду старшим інспектором з ювенальної превенції складено 3 протоколи згідно частини першої статті 184 КУпАП – ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання дітей.

Також було проведено бесіду з прийомними батьками, що проживають в с. Миколаївка, обговорено актуальні для родини питання.