Шановна громадо!

Дата: 24.04.2023 15:43

Традиційно ми закінчуємо Великодні свята вшануванням пам’яті померлих рідних та близьких. Цими днями громадяни активно відвідують кладовища, приносять квіти на місця поховання родичів. Попри складнощі та війну всі цвинтарі громади були своєчасно підготовлені, прибрані та розчищені від сміття та чагарників.

Закликаємо жителів та гостей бути гідними пам’яті своїх предків, не залишати сміття біля могил померлих, виносити його у спеціально відведені місця. Відмовтеся від покладання штучних квітів, адже вони шкодять навколишньому середовищу.

Також нагадуємо, що важливо постійно підтримувати порядок та охайність місць захоронення померлих.

Дякуємо всім за розуміння, за охайність, яку ми всі сьогодні бачимо на кладовищах. Сподіваємося на вашу відповідальність та шану до світлої пам’яті померлих.

Закликаємо всіх жителів громади гідно вшановувати та своєчасно прибирати й доглядати могили рідних і близьких.