Знову втрата для Борзнянщини

Дата: 25.04.2023 15:14

16 квітня, на Великдень, у с. Бересток, Краматорського району, Донецької області помер захисник Олександр Миколайович Козюра.

Олександр народився 28.05.1982 року у м. Борзна. Навчався у Борзнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Х. Алчевської, далі вступив до Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму на спеціальність агроном.
Під час повномасштабного вторгнення вступив до лав Збройних Сил України, де виконував свій громадянський обов’язок та захищав свободу та незалежність України.

Війна триває та продовжує приносити втрати, біль, страх та горе. Вона стукає до кожного з нас своїми страшними чорними звістками. До них не можна звикнути. І кожен воїн, який зараз на фронті, боронить свою державу є великою цінністю, адже всі вони є нашим щитом, гарантією нашого тихого спокійного життя.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Воїна, поділяємо горе близьких, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Пам’ять про Героїв не згасне, вона буде жити у наших серцях.
Вічна пам’ять та слава Олександру!

Час та місце поховання Воїна буде повідомлено додатково.