ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ!

Дата: 26.04.2023 12:34

З метою вшанування 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи міський голова Лариса Осадчук провела зустріч з ліквідаторами ЧАЕС, у ході якої присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у тій страшній катастрофі та згадали воїнів-земляків, які віддали своє життя за Батьківщину у війні, яка сьогодні триває на нашій землі.

Лариса Осадчук подякувала присутнім за їхню самопожертву у той страшний час, за подвиг тих, хто у цій катастрофі заплатив надвисоку ціну за наше майбутнє та побажала всім міцного здоров’я та довгих років життя під мирним українським небом.

Міський голова спільно із новообраним головою Борзнянської організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Дмитром Блохою та ліквідаторами аварії поклали квіти до пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

З нагоди 37-ї річниці Чорнобильської катастрофи та за значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, виявлені самовідданість і високий професіоналізм, багаторічну плідну громадську діяльність грамотами Борзнянської міської ради нагороджено:

Ольгу Миколаївну АКЧУ

Миколу Федосійовича БУДЮКА