Рятувальники провели акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

Дата: 02.05.2023 08:20

28 квітня для учнівської молоді на території комунального закладу Борзнянського ліцею співробітниками Ніжинського районного Управління ДСНС України у Чернігівській області проведена пізнавальна акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Її головною метою є навчити дітей основним заходам безпеки життєдіяльності в різноманітних життєвих ситуаціях.

Під час заходу надзвичайники розповіли школярам про особливості професії рятувальника, випадки та причини виникнення пожеж, основні вимоги безпеки в побуті та під час відпочинку. Крім того, продемонстрували школярам обладнання пожежно-рятувального автомобіля, засоби індивідуального захисту, спецзасоби, а також захисний одяг. Діти змогли приміряти бойовий одяг та стати справжніми рятувальниками посидівши в пожежних машинах та навіть самі спробували подати воду на гасіння умовної пожежі. Окремо підкреслили, як діяти у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», а також під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Наостанок під час заходу рятувальники вручили присутнім тематичні листівки та пам’ятки.

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області