8 травня – День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 10:55

Другий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Зараз, як ніколи, кожен з нас розуміє цінність мирного життя, адже війна забирає рідних, руйнує долі мільйонів, знищує рідну землю.

Нашим завданням сьогодні є збереження історичної пам’яті про героїв тієї війни та їхній подвиг. Ми маємо зробити все для того, щоб ніколи не перервався зв’язок поколінь. Подвиг героїв-переможців у тій жахливій війні непідвладний часу, як і наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захищали і надалі захищають рідну землю, віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся і бореться за Вільну та Соборну Україну. Наша боротьба триває щоденно і ми обов’язково переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно жити у своїй країні.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.