Шановна громадо!

Дата: 09.05.2023 08:44

Відповідно до Указу Президента України № 266/2023 від 08.05.2023 щорічно 9 травня український народ спільно з державами Європейського Союзу буде відзначати День Європи.

Попри війну та всі виклики ми продовжуємо зміцнювати єдність з європейським суспільством. Щодня українські воїни захищають не тільки рідну землю, але й на полі бою відстоюють головні ідеали та цінності сучасного демократичного світу. Ми боремося за свободу, незалежність та право на вільне, мирне майбутнє.

Україна та українці показали світові свою силу та стійкість, довели свою відданість цінностям європейської спільноти. Сьогодні очевидно, що майбутнє Європи неможливе без України, адже ми є щитом, який захищає весь цивілізований світ від тероризму 21 століття. Європейський вибір українського суспільства зроблено, і ми платимо за нього високу ціну.