Взяли участь у семінарі з відновлення доступу до освіти

Дата: 11.05.2023 17:15

Міський голова Лариса Осадчук спільно із заступником Тетяною Пирог взяла участь у семінарі «Відновлення доступу до освіти: діалог щодо ролі українських громад у ремонті, відновленні та відбудові», який було проведено організацією «U-LEAD з Європою» за участі директора Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської Комісії Пітера Вагнера, заступника Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Євгена Кудрявця, керівника департаменту впровадження Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Вадима Ноздрі, благодійних фондів Saved та Сміливі відновлювати, ГО «Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» та представників 12 громад України, які беруть участь у цій шкільній ініціативі.

У ході зустрічі обговорили проблеми відновлення доступу до освіти на місцевому рівні у громадах, які постраждали від російської військової агресії на територіях Чернігівської, Київської та Харківської областей.

Борзнянська громада стала однією з 12 відібраних громад, для яких буде спрямована конкретна підтримка шляхом фінансування індивідуальних підходів із відновлення доступу до освіти, зокрема оцінка та інвестування в ремонт шкільних будівель.