Вшанували матерів загиблих Героїв

Дата: 15.05.2023 16:19

14 травня в Україні відзначили День матері, свято з присмаком болю та гіркоти, адже сини і доньки нашої держави зараз боронять свою країну. Щодня Батьківщина втрачає найкращих.

У цей день не переступили поріг свого рідного дому 12 наших захисників-Героїв і ми не маємо права забувати їх імена:
Євген Барабаш, Олег Блоха, Олександр Болобан, Олексій Бездольний, Олександр Горбащенко, Олександр Козюра, Олександр Криступас, Олег Куслій, Олександр Стороженко, Ярослав Фонтаненко, Віталій Чумак, Сергій Яренко. Наші Небесні Янголи-Охоронці, справжні патріоти своєї держави, яких виховали сильні та сміливі жінки.

Сьогодні, 15 травня, у приміщенні КЗ «Публічна бібліотека» міський голова Лариса Осадчук спільно з начальником відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Олегом Тутіком та головним спеціалістом командування Оленою Владимеренко привітали матерів Героїв та подякували їм за виховання мужніх синів-воїнів. Вчителі та учні Борзнянської дитячої музичної школи вшанували пам’ять Героїв інструментальним виконанням гімну України.

Полеглі захисники не будуть забуті, їхній подвиг стане символом нашої боротьби та Перемоги!
Слава та вічна пам’ять Героям!