Роботи з благоустрою громади тривають

Дата: 18.05.2023 17:16

Зараз у громаді продовжується місячник з благоустрою. Вже упорядковано території парків та кладовищ, завершуються роботи з ремонту та фарбування дитячих майданчиків та мостів.

Дякуємо всім жителям громади, що долучилися до упорядкування населених пунктів. Також вдячні тим, хто підтримує порядок на кладовищах, у скверах, на дитячих майданчиках, у міському парку та територіях, прилеглих до присадибних ділянок.

Але прикро, що за останній тиждень виявлені випадки, коли жителі виносять сміття від своїх домоволодінь у не передбачені для цього місця.
На жаль, вже відзначилися негативними вчинками жителі м. Борзни. Так, громадянин П., який мешкає по вул. Київській, прибравши сміття біля свого двору відніс його на кладовище; громадянка Ф, що проживає по вул. Паркова, віднесла сміття громадянки П, яка живе по сусідству, до міського парку.
Гірко відзначати, що праця містян не цінується: одні прибирають, а інші забруднюють.

Шановні жителі, щоб уникнути в майбутньому таких інцидентів, ще раз наголошуємо на важливості укладання договорів з КП «Борзна-Комунальник» про вивіз сміття від вашого домоволодіння до місцевого сміттєзвалища. Таким чином, ви збережете свій час та підтримаєте чистоту на вулицях міста.

Будьмо відповідальними та уважними один до одного!