21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 21.05.2023 08:18

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів загублених життів, жорстоко та безжалісно знищених радянським тоталітарним режимом.

Після широкомасштабного вторгнення росії багато українців на собі відчули терор і політичні переслідування. Катування, розстріли дітей, жінок, літніх людей, депортація та фільтраційні табори – давно забуті, страшні сторінки історії почали оживати на наших очах.

Тепер ми маємо Бучу, Ірпінь, Гостомель, Маріуполь, це вже не назви міст. Для кожного українця вони є символом страху, болю та ненависті до всього того, що приносить «руській мір». Але водночас ці назви є стимулом нашої боротьби, вони ведуть нас у бій, адже ми розуміємо, що ворог жалюгідний та безпринципний, а такі ніколи не стають переможцями.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю жертв політичних репресій радянських часів, вшановуємо тих, хто втратив життя у російських катівнях 21 століття і продовжуємо боротися волю, незалежність та світ без тоталітаризму!