Подяка меценату

Дата: 23.05.2023 18:27

Борзнянська міська рада в особі міського голови Лариси Осадчук висловлює щиру вдячність директору ТОВ «Агроінвест – Натуральні продукти» Савицькому Сергію Миколайовичу за надання допомоги родині загиблого Воїна Ярослава Фонтаненка у придбанні ліжка, яке було вкрай необхідним для сім’ї.

Надзвичайно приємно зазначити, що ця людина ніколи не відмовляє у допомозі не тільки жителям Борзнянської громади, але й нашим захисникам. Під час війни Сергій Миколайович неодноразово підтримує воїнів-земляків. Так, за його кошти були придбані автомобілі, амуніція та продукти харчування для захисників.

Футбольна спільнота громади теж відчуває його допомогу, адже директор аграрного підприємства надає щорічну підтримку ФК «Борзна».

Нещодавно нам стало відомо про ще один важливий вчинок мецената. Сергій Миколайович задонатив до Благодійного фонду генерала Валерія Залужного «Ми переможемо» 500 000 грн!

Безсумнівно з такими українцями Перемога точно буде наша!

Дякуємо Сергію Миколайовичу Савицькому за активну громадянську позицію, патріотизм та готовність прийти на допомогу тим, хто цього найбільше потребує.