Відбулося засідання виконкому

Дата: 30.05.2023 12:55

Сьогодні, 30 травня, під головуванням міського голови Лариси Осадчук відбулося чергове засідання виконавчого комітету Борзнянської міської ради.

Згідно порядку денного присутні розглянули 16 питань:

1. Про переведення ХХХХХХХХХ в позачергову чергу осіб, які перебувають на квартирному обліку у Борзнянській міській раді.
  2. Про зняття з квартирного обліку ХХХХХХХХХ.
  3. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХХХХ.
  4. Про взяття на квартирний облік ХХХХХХХХХ.
  5. Про вибуття дітей із сім’ї патронатного вихователя ХХХХХХХХХ.
  6. Про надання матеріальної допомоги на поховання.
  7. Про збільшення вартості харчування у закладах дошкільної освіти на час оздоровчого періоду.
  8. Про видалення зелених насаджень.
  9. Про дострокове припинення договору оренди нерухомого майна.
  10. Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна, розташованому в с. Шаповалівка, вулиця Батуринський шлях.
  11. Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою.
  12. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  13. Про затвердження протоколу засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, пораненим, травмованим (або одному з членів їх сімей), військовослужбовцям, які захищають Батьківщину, на лікування та на поліпшення матеріально-побутових умов від 24.05.2023 № 1.
  14. Про затвердження висновку органу опіки та піклування про відмову в наданні дозволу на зняття малолітньої дитини ХХХХХХХХХ з місця реєстрації та реєстрацію місця проживання дитини без згоди батька.
  15. Про схвалення Програми місцевих стимулів для медичних працівників Комунального некомерційного підприємства «Борзнянська міська лікарня» Борзнянської міської ради на 2023 – 2024 роки.
  16. Про присвоєння адреси нежитловим будівлям, що утворились в результаті поділу об’єкта нерухомого майна.

Обговоривши всі питання порядку денного, члени комітету прийняли відповідні рішення. Ознайомитися з рішеннями можна на сайті Борзнянської міської ради після їх оприлюднення.