Дитинство – це кольори веселки

Дата: 01.06.2023 16:11

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у приміщенні КЗ «Центр культури та дозвілля» відбувся розважальний ігровий захід для дітей «Дитинство – це кольори веселки». Участь у святковій програмі взяли вихованці ЦКД, Будинку дитячої та юнацької творчості, дитячої музичної школи та аматори сцени.

Перед початком заходу всі бажаючі могли відвідати яскраві фотозони, виставку дитячих робіт Київської дитячої академії мистецтв, представленої художньо-меморіальним музеєм «Садиба народного художника України О. Саєнка», виставку-конкурс дитячих малюнків, майстер-класи декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва від Будинку дитячої та юнацької творчості, бібліо-шоу «Подорож у світ казки» від КЗ «Публічна бібліотека», а також долучитися до веселої розваги «Долонька щастя», організованої працівниками Служби у справах дітей. І за традицією всі присутні могли скуштувати солодку вату та цукерки.

Завдяки активній роботі учасників та організаторів у залі була святкова та весела атмосфера.

Напередодні свята працівники міської ради відвідали та привітали дітей з особливими потребами.

Вітаємо наймолодших жителів громади з Міжнародним днем захисту дітей. Бажаємо вам веселих літніх канікул, гарного відпочинку, багато нових друзів та цікавих пригод, але саме головне: бажаємо вам зростати під мирним українським небом.