Повідомлення про тимчасове припинення газопостачання

Дата: 13.06.2023 08:46

У зв’язку з заміною шафового газорегулюючого пункту (ШГРП) по вул. Б. Хмельницького з 12 червня 2023 року з 09.00 тимчасово буде припинено газопостачання вказаних житлових будинків м. Борзна Борзнянської ТГ:

• Вул. Незалежності, 1;
  • Вул. Незалежності, 3;
  • Вул. Незалежності, 7;
  • Вул. Незалежності, 7а;
  • Вул. Незалежності, 7б;
  • Вул. О. Десняка, 1а;
  • Вул. О. Десняка, 2а;
  • Вул. О. Десняка, 2б;
  • Вул. Героїв Майдану, 31;
  • Вул. Красносільського, 42а.

Додатково з 14 червня 2023 року з 09.00 тимчасово буде припинено газопостачання вказаних житлових будинків м. Борзна Борзнянської ТГ:

• Вул. Г. Барвінок, 15;
  • Вул. Г. Барвінок, 17;
  • Вул. Г. Барвінок, 17а;
  • Вул. П. Куліша, 76;
  • Вул. П. Куліша, 124;
  • Вул. Садова, 1а;
  • Вул. Садова, 1б;
  • Вул. Шевченка, 5а;
  • Вул. Шевченка, 29а.

Абонентам, що проживають в приватному секторі, де газопостачання здійснюється на низькому тиску (без регуляторів) по вул. Б. Хмельницького, вул. Г. Майдану, вул. О. Десняка з провулками, вул. Паркова, вул. Шевченка, вул. Г. Барвінок, вул. П. Куліша від гімназії до центру, вул. С. Палія до лікарні просимо обмежити споживання газу з 14.06.2023 р. до 16.06.2023 р. самостійно.

Просимо споживачів в зазначений термін не користуватися газовими приладами. Для поновлення газопостачання проводиться обхід споживачів, як вимагають Правила безпеки систем газопостачання.

Підключення до системи газопостачання очікується з 10 години 19.06.2023 р., але в разі виникнення ускладнень може бути перенесено. Для повторного пуску газу просимо споживачів надавати працівникам АТ «Чернігівгаз» доступ до газових систем своїх осель, як це передбачено Правилами безпеки систем газопостачання, а в разі відсутності доступу, повторний пуск газу буде ускладнено по всьому будинку з можливим відтермінуванням на певний час.
Під час виконання вище вказаних робіт обов’язкова присутність власника, представника власника чи іншого мешканця кожної квартири, будинку.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та просимо з розумінням поставитися до тимчасового відключення газу – проведення цих робіт необхідне для безперебійного та безаварійного газопостачання і попередження надзвичайних ситуацій на газопроводах та підготовки систем газопостачання до сталого проходження опалювального сезону.

АТ «Чернігівгаз»