На Борзнянщині вогнеборці ліквідували 2 пожежі сухої рослинності

Дата: 26.06.2023 12:40

Протягом 23-24 червня на Борзнянщині виникло 2 пожежі сухої рослинності. Їх причинами послужило необережне поводження громадян з вогнем. В наслідок пожеж, площа пройдена вогнем в природних екологічних системах склала 0,33 га.

Незважаючи на чисельні заклики, звернення рятувальників ДСНС через засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті чого з початку року на Борзнянщині виникло 28 пожеж, з них 9 в природних екологічних системах.

Рятувальники вкотре застерігають: будьте обережні при поводжені з вогнем та дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про їх безпеку! У разі екстреної ситуації негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

Ніжинське районне управління
ГУ ДСНС України у Чернігівській області