Програма мінігрантів для суб’єктів мікропідприємництва

Дата: 27.06.2023 16:35

Міністерство економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) та Європейський Союз у рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проєкт «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі/EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні».

Головною метою проєкту є підтримка підприємців та підприємств, які ведуть господарську діяльність у найбільш постраждалих областях України, включаючи Миколаївську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Донецьку, Київську, Чернігівську, Сумську, Луганську та Херсонську області.

У рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу у зазначених регіонах.

Заявку на отримання гранту можна подати з 01.07.2023 по 14.07.2023 через «Дія Бізнес»: https://business.diia.gov.ua/marketplace/finansuvanna/grant-programs

Також для отриманням інформації підприємці можуть звернутись до будь-якого відділення Ощадбанку.

основних видів економічної діяльності суб’єктів мікропідприємництва,
які мають право на отримання допомоги за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги
в рамках програми міжнародної технічної допомоги:
“EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні”