Відбулося засідання земельної комісії Борзнянської міської ради
Сьогодні, 6 липня, відбулося засідання постійної комісії Борзнянської міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури та благоустрою.
Члени комісії розглянули ряд питань порядку денного, а саме: численні заяви громадян щодо передачі у власність присадибних земельних ділянок під нерухомим майном, затвердження проєктів та технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та передачі їх у власність громадян, припинення договорів оренди, передача в оренду проектних польових доріг та надання дозволів з виготовлення технічної документації, що посвідчується свідоцтвом про право на спадщину частки (паю).
Обговоривши проєкти рішень, члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергової сесії Борзнянської міської ради, що відбудеться 12 липня.